Banner Image

בית חכם

הוא מושג שצבר תאוצה רבה במהלך השנים האחרונות, אבל מה זה אומר באמת?
בית חכם מאפשר לנו להפוך את הבית שלנו לגוף "חי" אשר יודע לבצע פעולות שונות בהתאם לתרחישים והתניות שאותם אנו מגדירים מראש.

המונח "חשמל חכם" מאגד בתוכו את כל שקשור לשליטה על מוצרי חשמל ואביזרים חשמליים ביתיים, כגון תריסים, תאורה, דוד חימום, מיזוג אוויר ועוד.
בחשמל קונבנציונלי ישנם מפסקים על קירות הבית להפעלת כל אחד מהאביזרים המוזכרים, שאת מיקום המפסקים קבעו מראש יועצי החשמל והאדריכלים בעת בניית הבית.
במערכת חשמל חכם השיטה שונה:
על קירות הבית מותקנים "מפסקים חכמים" כאשר לכל מפסק ישנם מספר לחצנים – אשר איתם אפשר להפעיל הפעלות פרטניות או תרחישים מוגדרים מראש.
כלומר - הלקוח מחליט לפי צרכיו מה להפעיל מכל מפסק, מצב המאפשר גמישות ונוחות מירבית ללקוח בהתנהלות ובשהיה בביתו.
לדוגמא- אפשר לכבות את האור שנשכח דלוק בחדר השינה מהסלון, להוריד את התריסים מהחניה ועוד.

המונח "בית חכם" פירושו- חיבור כלל המערכות בבית (לא רק את החשמל) לשליטה ע"י אפליקציה אחת.
כלומר, הבית החכם מאפשר חיבור של מערכות החשמל, מיזוג האוויר, מערכות אודיו ווידיאו, אינטרקום, דוד החימום והאזעקה הכל באפליקציה אחת אשר השימוש בה נוח וידידותי למשתמש.

Banner Image
מה זה
בית חכם

סרטון קצר שממחיש את יתרונות הבית ההחכם

השאר פרטים ואנו נחזור אליך

  .02

  המותגים
  שלנו

  מותגי העל אותם אנו מייבאים יבטיחו לכם ראש שקט לשנים רבות בשילוב של איכות בנייה ללא פשרות, שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, עיצוב מודרני עם אפשרויות רבות של התאמה אישית וידע מקצועי רב במאות פרוייקטים.
  clients logo
  חברת Clipsal הינה חברה אוסטרלית אשר נוסדה בשנת 1920. החברה מייצרת מגוון רחב של מוצרים בתחום החשמל ונותנת פתרונות לכל תחומי החשמל, מייצור של כבלים, נורות, תעלות לחשמל, הגנות ללוחות החשמל בקרים לתעשיה וחיסכון באנרגיה ובקרים לחשמל חכם. חברת Clipsal נרכשה ע"י חברת שניידר אלקטריק בשנת 2003. כיום היא החברה מספר אחת בתחום באוסטרליה וניו- זילנד והיא פרוסה בכ-80 מדינות ברחבי העולם.
  clients logo
  חברת ELAN מבית Nortek Conteol הוקמה ב1989 במטרה לפשט ולשדרג את חוויית השהייה בבית. החברה מתמחה במערכות שליטה ואוטומציה לבתים ועסקים בעולמות השמע, וידאו, מיזוג, תאורה ועוד. האפליקציה החכמה של ELAN מאפשרת לנו לייצר תרחישים חכמים לכל צורך, לדוגמא: פתיחת התריסים בשעות הבוקר, הדלקת מזגן לטמפרטורה מועדפת כאשר מגיעים הביתה, ניהול מערכות האבטחה ועוד.
  clients logo
  תקן ה-KNX הינו תקן סטנדרטי לחשמל חכם בשוק הפרטי והמסחרי, תקן זה מאפשר שילוב של מגוון מוצרים במערכות הבית החכם (מפסקים חכמים, בקרי תאורה תריסים וכו'). ישנם למעלה מ- 450 חברות יצרניות בלמעלה מ-410 מדינות המשתמשות בפרוטוקול KNX ברחבי העולם. היתרון הגדול ביותר המערכות מסוג זה, הוא שניתן לחבר מוצרים מחברות שונות ,וכולם יעבדו בצוותא. ישנם מפסקים בסגנונות עיצוב שונים כך שניתן להתאימם לעיצוב הבית באופן מושלם, לפי בחירת האדריכל/ הלקוח.
  clients logo
  חברת Eelectron האיטלקייה מתמחה בייצור חומרה ותוכנה בעולמות החשמל החכם לבתים, עסקים ומלונות בתקן KNX משנת 2005. החברה שמה דגש על עיצוב ואסתטיקה מבלי להתפשר על פונקציונליות ונוחות. תוכלו למצוא בקטלוג החברה מספר רב של מפסקים ופתרונות חכמים להתאמה מיטבית לדרישותיכם.
  .03

  הפרויקטים
  שלנו

  .04
  half open laptop

  קצת עלינו

  חברת TR הוקמה בשנת 1986, והינה הקבוצה הגדולה בישראל לייבוא, שיווק והפצה של מוצרי אודיו, וידאו, שליטה וחשמל חכם. החברה פועלת במספר קטגוריות עיקריות: מוצרי אודיו ווידאו, מערכות DJ, מוצרים להתקנות מיוחדות, מערכות בית חכם ואביזרים נלווים. את כל אלו מפיצה החברה למעלה מ – 600 משווקים בפריסה ארצית.