חדשות

מסכי הפרימיום – LOEWE INDIVIDUAL SLIM עכשיו בישראל

22 אוקטובר 2013, Posted by שי גוטליב in חדשות
loewe-individual-007

חברת קליר אלקטרוניקה מציגה את סדרת מסכי הפרימיום – LOEWE INDIVIDUAL SLIM

סדרת אינדיבידואל החדשה – מערכת בעיצוב והתאמה אישיים.

אין אף מסך בעולם אשר נותן ללקוחות אפשרות להתאמה אישית ברמה של
צבע, גודל, אפשרויות התקנה מגוונות ואפילו התאמה למערכת סאונד מלאה.
המסך החדש מבית LOEWE גרמניה מציע למעלה ממיליון אופציות להתאמה מושלמת בבית ומכאן שמו "אינדיבידואל" (Loewe Individual).

IND46Slim-SACH-001_v1

 

איכות תמונה מיוחדת במינה.

סדרת האינדיבידואל זמינה כעת בשלושה גדלים עיקריים: 40,46 ו- 55 אינץ. כל הגדלים הללו מצוידים במסך FULL HD Edge LED ובמעבד תמונה החזק בקטגוריה של 400Hz. שילוב מנצח זה עוזר למסך להציג לנו את התמונה החדה והברורה ביותר הן בשידורי דו מיימד והן בשידורי תלת מיימד. בעזרת המשקפיים האקטיביות חויית הצפיה בתוכן תלת מיימד הינה מדהימה. על מנת לקבל את הצבע השחור העז שיש במסך זה מהנדסי LOEWE משתמשים בפילטר זכוכית מיוחד אשר בנוסף לצבע השחור מקנה לתמונה גם ברק מיוחד ובעזרת פילטר זה ההשתקפות יורדת ואף לא מורגשת מה שמבטיח חויית צפיה מדהימה.

 

IND46SlimFrame-CloseUp-003_titan_orange

סאונד שטרם שמעת ממסך דק

חשיבות הסאונד ב LOEWE היתה ונשארה ראשונה במעלה. בעזרת רמקול הסטריאו של המסך (רמקול זה הינו אופציה) המצוייד בשמונה רמקולים והמגבר של המסך המנפיק 80W ובעזרת טכנולוגיה הייחודית רק ל LOEWE חויית הסאונד היא ללא ספק חוויה שאנו לא רגילים לחוות ממסך טלוויזיה. בנוסף מסך זה מצוייד במעבד סאונד של DOLBY DIGITAL ו DTS .

 

IND46SlimFrame-EMOT-001

 

מערכת תפעול חדשה

מסך זה מצוייד במערכת הפעלה חדשה לחלוטין מבית LOEWE . הפעלת כלל הפונקציות שמסך זה מוציד בהן הפכה להפעלה קלה מעוד בעזרת כלל הפונקציות החשובות , גלישה, רשימת כניסות, רשת ביתית, מוסיקה ורדיו אינטרנט יכולים להתרכז בדף אחד ולעבור בין האחד לשני ללא בעיה בעזרת החצים.

 

IND46SlimFrame-CloseUp-002_alu_gruen

 

פונקצית "Smart TV"

בעזרת השלט החדש כל הפונקציות של ה "Smart TV" מופעלות בקלות יתרה, בייחוד אלו הקשורות בגישה לרשת. בעזרת גלישה לפורטל של LOEWE ניתן לצפות בתכני HD לפי דרישה, אתרי חדשות וכמובן כניסה קלה לכל הרשתות החברתיות.מסך זה כמובן מצוייד גם ברדיו ינטרנט עם יותר מ – 100 אלף תכנות מכל העולם ובעזרת איכות הסאונד הגבוהה ניתן להנות ממוסיקה מכל העולם.

 

IND46SlimFrame-SACH-002


עיצוב

עיצוב המסך עבר עדכון משמעותי והתאים את עצמו לדרישה ההולכת וגדלה למסך ללא שוליים, העיצוב של המסך הינו מאוד יוקרתי הן בעזרת השימוש באלומיניום והן בשימוש בפילטר זכוכית מיוחד וכמובן גם בעזרת השימוש בכרום. בעזרת פילטר הזכוכית המיוחד התמונה מקבלת ברק גון ושחורים שטרם זכיתם לראות ממסך LED. גב המסך כפי שנהוג בLOEWE הינו מדהים בעצמו, אין אף חיבור חשוף ואפילו לא בורג מה שנותן למעצב שקט כאשר הוא רוצה למקם את המסך איפה שהוא רוצה בחדר על סטנד רצפתי או על זרוע או אפילו סתם על סטנד שולחני.

 

IND46SlimFrame-EMOT-002

מסך זה מגיע לראשונה ב 4 צבעי בסיס ולא כפי שהכרנו בעבר. צבעי הבסיס הינם: שחור,לבן, כסוף וצבע חדש, טיטניום. כמובן למסך זה יש אופציה להתאים את צבעי הצד שלו לכל צבע שתחפצו בו. השנה ניתן להתאים גם את הצבע של הסטנד הרצפתי או השולחני ממבחר אין סופי.

IND46SlimFrame-SYST-001

 

את מוצרי LOEWE ניתן להשיג בחנויות LOEWE ברחבי הארץ:

משרדים – נח מוזס 13 ת"א.
תל אביב – Touch Control, ארדן, אודיו קלאב ו-גרנד סינמה.
רמת גן – ארמגדון.
חיפה – סטראו שופ.
הרצליה – הד סינמה, אודיו סי, כהנא אודיו, אודיונוט, H2LIVING
ראשל"צ – בינק מערכות
ירושלים – אודיטון

חברת Loewe, יצרנית פרימיום של מסכי LCD מגרמניה, בחרה בחברת "קליר אלקטרוניקה בידורית" לשווק את מוצרי היוקרה שלה בישראל.

חברת Loewe הינה חברה גרמנית, ציבורית, אשר מובילה את שוק מוצרי הפרימיום כבר למעלה משבעים שנה. החברה מתמחה ביצור מוצרי קצה לתחום הביתי ובין מוצרים אלו ניתן למצוא סדרות רבות של מסכי LCD, מערכות אודיו, רמקולים, נגנים ומערכות שליטה.
מחירי מסכי ה-LCD בגדלים שבין 32 עד 52 אינץ' נעים בין 10,000 לבין 80 אלף שקל, ואיכות התמונה שלהן נחשבת לטובה ביותר בתחום. Loewe מצטיינת במיוחד בפיתוח מעבדי תמונה, ובדגמים היקרים ביותר שלה נעשה שימוש במסנני זכוכית של יצרן העדשות קארל זייס, כדי לשפר ב-LCD את איכות ועומק הצבע השחור.
מוצרי החברה מוגדרים כמוצרי איכות מעוצבים בסטנדרט הגבוה ביותר ומובילים את טכנולוגית את הענף.

Post a comment