title

מחלקת מקרנים

ט.ר אלקטרו סטריאו בע"מ מפעילה חטיבה מיוחדת לשיווק, מכירה, שירות והתקנה של פתרונות הקרנה.

מחלקת המקרנים של החברה מתמחה באפיון פתרונות הקרנה לצרכים שונים :
מפתרונות לחדרי קולנוע ביתיים דרך חדרי ישיבות, כיתות לימוד, הקרנה חיצונית ועד הקרנה על מסכי ענק.

ט.ר אלקטרו סטריאו בע"מ, הינה הנציגה בישראל של חברת INFOCUS  האמריקאית.
אחת החברות המובילות את תחום ההקרנה זה שנים רבות,לחברה מגוון עשיר של מקרנים (מעל לחמישים) אשר יחד מאפשרים לתת פתרון הולם לכל צורך.
דגש על איכות ואמינות הן של המוצר והן של השירות הפכו את החברה לספק מוביל כיום של עשרות מוסדות וארגונים.

office infocus2

פתרונות מיוחדים

לחברת INFOCUS מגוון עשיר של פתרונות. החל ממקרני DLP  לחדרי ישיבות אשר מציעים פרט לאיכות תמונה גבוהה, ואפס צורך בתחזוקה, אפשרויות טכנולוגיות רבות: הצגת תכנים ממספר מחשבים, אפשרות העברת תכנים באופן אלחוטי, אפשרות הצגת מצגות ללא צורך במחשב ועוד ועוד. מחלקת המחקר והפיתוח של החברה הפכו את החברה למובילה טכנולוגית בתחום המקרנים.

 

 

מקרנים אינטראקטיביים

כיום חינוך וטכנולוגיה אחד הם. אנו יודעים איך לחבר בינם. סדרת המקרנים LiteBoard הינה הפתרון המושלם לכל מרצה.  אפשרות לשלב הרצאה אינטראקטיבית אל מצגת סטאטית יחד עם אפשרויות שונות לכתיבה על הלוח. המקרנים מאפשרים למרצה לגלוש באינטרנט להציג נתונים ולשלוט בהם בעזרת "מקל הקסמים", שלט אלחוטי אשר שולט במקרן ובתכנים. שימוש קל ופשוט הופכים כל הרצאה לחוויה.  למקרן, יש כניסת מיקרופון אשר מעניקה למרצה מערכת הגברה של ממש, וכך המקרן הופך לשותף המרכזי של המרצה. המקרן שמאפשר חיבור של עד 32 מחשבים שונים בכיתה יאפשר לכל תלמיד להיות חלק מהרצאה.
לסדרת המקרנים לחץ כאן
לסרטון הדגמה לחץ כאן

InFocus IN3926
InFocus-IN1140-Hand

מקרנים נישאים

כיום המקרן הינו כלי עבודה חשוב לכל מרצה, מנהל ואיש מכירות. בעולם גלובאלי, אנו מוצאים את עצמנו נוסעים ממקום למקום על מנת להציג את משנתנו. סדרת המקרנים הנישאים של INFOCUS  מהווה פתרון מושלם לצרכים אלו. מקרני LED , בעלי אורך חיי מנורה של עד 30,000 שעות (מעל 15 שנות עבודה), במשקל של פחות מקילו אחד!!! מעניקים לכם אפשרות לשאת את המקרן בקלות ובנוחות. מערך של חיבורים נוחים, ואף הצגה של תכנים היישר מכרטיס זיכרון הופכים את המקרנים של INFOCUS  ל"חבר" החדש שלכם בדרכים. לא עוד הצגה על מסך המחשב או האייפד, אלא הצגה של המצגת שלכם בענק, זאת הדרך לייצר מצגת מושלמת.
לדף מוצר לחץ כאן

מקרני ענק

בכל משחק, בכל הופעה, יש צורך להציג באיכות את המתרחש על הבמה. ל INFOCUS, סדרת מקרני DLP עם עוצמת הארה של עד 8,300 לומנס. מקרנים מקצועיים אלו, אשר נועדו לעבוד מסביב לשעון (24/7), מגיעים עם אפשרות לחיבור של עד שש עדשות שונות, כל אחת עם טווח הקרנה שונה. עדשות אלו מקטינות או מגדילות את התמונה בצורה אופטית וכך ניתן לייצר תמונה בכל גודל נדרש. לכן, כאשר אתם מחפשים פתרונות הקרנה לשטחים גדולים, אל תתפשרו, INFOCUS  אשר מתמחה בתחום זה, היא הפתרון הנכון.

infocus 1
hgh

חדרי קולנוע ביתים

חדר חשוך, ספות קולנוע מעור, ציפוי אקוסטי על הקירות, מערכת אודיו איכותית של PIONEER ו… הסרט מתחיל. החלום של קולנוע בבית, כבר לא כזה רחוק? מקרני הקולנוע של INFOCUS  אשר יודעים בשוק בתור התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם, יעניקו לכם חווית קולנוע אמיתית. המקרנים של INFOUCS מצוידים בטכנולוגיות העדכניות ביותר והם באיכות FULL HD  (1920/1080) ועם מעבדי תלת מימד. בואו להגשים חלום, עם זה במרתף או עם זה בסלון, בואו לראות את הסרטים האהובים עליכם או את קבוצת הכדורגל שלכם משחקת בעד 200 אינץ'! החברים לא ירצו ללכת הביתה.

 

למה לקנות אצלנו?

ניסיון עשיר, החל משנת 1986, זה השקט שלכם.

מגוון רחב של פתרונות, לכל צורך בכל תקציב.

מקום אחד, ספק אחד = בית אחד. אנו  היבואנים, המשווקים, המתקינים ונותני השירות. 360 מעלות של אחריות על המוצרים.

יכולת אספקה, התקנה ושירות של פרויקטים בפרישה ארצית.

שילוב בין מערכות, לט.ר מגוון אדיר של מוצרים נלווים כגון: מערכות הגברה, מקורות תמונה ושמע, חשמל חכם, שליטה ובקרה.

dsfdsf

ליצירת קשר עם מנהל מחלקת המקרנים :

קובי סופר kobi@pioneer-il.com